Sunstar GUM®  izplatītājs Latvijā
"Darba Vides Eksperti" SIA 
Slokas iela 70-77, Rīga
(+371) 67991171
(+371) 29279193 
danuta.rumjanceva@stomatologi.lv
(491-493) GUM®Technigue®+ 
Kompaktā zobu birstīte.

Speciāls rokturis un sariņi ar plašu pamatu palīdz ievērot pareizu zobu tīrīšanas tehniku. Birstīte atvieglo arī piekļūšanu smaganām, kas ir atkāpušās, novēršot smaganu iekaisuma rašanos.
(471-473) GUM® Micro TipTM 
Kompaktā zobu birstīte.Nevainojama tīrīšana, neslīdošs zobu birstītes rokturis un par 70% vairāk sariņu palīdzības. Katrs sariņš galā sadalās no četriem līdz sešiem mikro sariņiem, pieļaujot labāku kontaktu ar tīrāmo virsmu kā arī maigi tīra zem smaganu malām esošo virsmu.
(461-463) GUM® Super TipTM 
Zobu birstīte zobu starpu un grūti pieejamu vietu tīrīšanai, ar ergonomisku rokturi.Super Tip sariņi tīra arī grūti pieejamās vietas. Vidusdaļā esošie garākie Dome Trim sariņi maigi tīra zem smaganu malām esošo virsmu. Ārējie sariņi tīra zobu virsmu. 

(509) GUM® SensiVital®
Zobu bitstīte jutīgiem zobiemDivpakāpju sariņu izkārtojums dubultai tīrībai. Garākie, mikro - smalkie sariņi piekļūst zobstarpām visas smaganu līnijas garumā nekaitējot smaganām. Īsākie sariņi pilnībā notīra zobu virsmas. Ultra mīkstie sariņi (0,15mm) ar patievinātiem galiņiem ir veidotas būt īpaši saudzīgiem jutīgiem zobiem un smaganām.
(581) GUM® Activital®
Zobu bitstīteMikro smalkie sariņi viegli piekļūst un notīra aplikumu pat nelielās zobstarpās, kā arī zem smaganu līnijas. Ergonomisks rokturis amortizē rokas spēka spiedienu. Droša smaganu audiem.
 
(2500) GUM®Original White
Zobu birstītes ar soniskās vibrācijas spēku

Tievā, ar bateriju darbināmā manuālā soniskā zobu birste ir izstrādāta, lai veidotu zobu pastas putas ar ļoti maziem burbulīšiem, kas ievērojami uzlabo zobu pastas tīrīšanas efektivitāti.
· Mikronozētie mikroburbulīši nodrošina labāku aktīvo vielu kontaktu ar zobu virsmu, palielina tīrīšanas efektivitāti iekļūstot starpzobu virsmās un šaurās emaljas spraugās.
· Unikālās, sariņos iestrādātās, mikrodaļiņas kā dzēšgumija veicina saudzīgāku un drošāku zobu aplikuma noņemšanu, kamēr zobu birstes sariņu speciālais greizums nodrošina gaisa plūsmu, kas palīdz aktivizēt mikroburbulīšus.
· Soniskās vibrācijas veic smaganu mikromasāžu un iedarbojas uz tām stimulējoši, padarot tās spēcīgākas un veselākas.
Laboratoriskie pētījumi pierāda, ka lietojot G.U.M Original White zobu pastu soniskās vibrācijas paaugstina aplikuma noņemšanas kvalitāti par 300%, kamēr speciālie sariņi ar „dzēšgumijas” pildījumu un unikālo gaisa plūsmu paaugstina aplikuma noņemšanas efektivitāti par 50% salīdzinājumā ar vienkārši vibrējošu zobu birsti.